MENU
PROJELERİMİZ Yeni ve konforlu bir yaşam için modern mimari ve mühendislik çözümleri sunuyoruz KEŞFET
amblem

Hakkımızda

Altıkulaç İnşaat, Eskişehir’in farklı noktalarında geliştirdiği projelerle konforu, güvenliği, modern mimariyi bir arada sunan yapılara imza atmaktadır. Her yeni projede çıtasını bir adım daha ileriye taşıyan firmamız, değişen ihtiyaçları yakından izlemekte, adımlarını o yönde atmaktadır. Altıkulaç İnşaat, bugüne başarıyla getirdiği kurumsal kimliğini sektörde geliştirdiği yeni nesil çözümlere, akıllı yatırımlara borçludur. Eskişehir inşaat firmaları arasında farkımızı ortaya koyan özelliğimiz; hem yatırımcımıza hem de bölgeye değer kazandırmamızdır.

KEŞFET
apart
insaat

DEVAM EDEN PROJELERİMİZ

Başlama Tarihi / KASIM 2022
01

Çamlıca Mh. Ünvermiş Sokak

ULTRA LÜKS APART DAİRELER SİZLERİ BEKLİYOR.

21 adet 3+1 Özel Garajlı – Hobi odalı -Zeminden ısıtma - Kilerli 165 m2 daireler   Eskişehir'in en gözde yapılarını inşa ediyoruz.   Malzeme seçiminden işçilik standartlarına kadar her aşamayı dikkatle takip ediyor, kalitemizle ön plana çıkıyoruz. 

Projeyi Detaylı Görüntüle
Başlama Tarihi / HAZİRAN 2022
02

Orhangazi Mh. Erenler Sk.

ULTRA LÜKS DAİRELER

6 adet 3+1 125m2   3 adet 1+1 50 m2   TOPLAM 9 DAİRE ASANSÖRLÜ DAİRE

Projeyi Detaylı Görüntüle

DUYURULAR

ADRES

Çamlıca Mah. Gündüz Ökçün Bulvarı No:127 D:A, 26180 Tepebaşı / ESKİŞEHİR

TELEFON 0507 549 73 59 E-Mail info@altikulacinsaat.com.tr Sosyal medyadan bizi takip edebilir, Projelerimizden haberdar olabilirsiniz.
İLETİŞİM FORMU Estetik, güvenli ve modern mühendislik çözümlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Güvenlik Kodu
Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım